Ayurveda masážAjurvéda - indická medicína stará 5000 rokov - je celostnou vedou,zaoberá sa celým človekom.Nezameriava sa na potláčanie príznakov,ale hľadá a lieči príčinu chorôb.Cieľom ajurvédy je prevencia a liečba ochorení,posilnenie imunity a omladenie organizmu.

Ajurvéda lieči vždy celé telo,dušu a myseľ,pričom kladie dôraz na prevenciu a neustálu podporu zdravia pomocou pravidelnej masáže,vyváženej stravy,pozitívnych emócií a zdravého životného štýlu.Liečba je postavená na tradičných metódach pomocou prírodných olejov,bylín,semienok a ovocia rôzneho druhu.Hlavným princípom Ajurvédy je život v súlade s vlastnou konštitúciou.

 

Abhjanga - originálna ajurvédska masáž s teplým bio-sezamovým olejom pre jemnú a hladkú pokožku. 

Ajurvédska masáž celého tela Abhjanga je individuálne pripravená masáž panenským sezamovým olejom uspôsobená k tomu,aby prenikla hlboko do kože,uvoľnila telo a myseľ,rozbila nečistoty a stimulovala ako cievny,tak aj lymfatický obeh.Tým zlepšuje prísun výživných látok do buniek a odstraňovanie uviaznutých odpadových látok a toxínov.

Vyvoláva pocit hlbokej relaxácie a úplného pohodlia.Obnovuje harmóniu tela a duše, pôsobí detoxikačne, lymfodrenážne a anticelulitídne.Posilňuje imunitný systém,aktivuje vnútorné orgány,omladzuje,reguluje metabolizmus,je prospešná pri ženských chorobách a neplodnosti.Hlavnými cieľmi ajurvédskej masáže sú vylúčenie toxínov a odpadových látok,regenerácia,predĺženie života a udržanie sily a energie.

 

 

 

Ajurvédska masáž tváre,založená na 5000 rokov starých tajomstvách krásy,má za cieľ uvoľniť myseľ  a vyčistiť,vyživiť a omladiť pleť. Masážou sa pokožka stáva hebkejšou, zastavuje predčasné starnutie, redukuje vrásky.

Pravidelná masáž celého tela pomáha zharmonizovať tri energie Vata, Pitta, Kapha. Zlepšuje dýchanie, krvný obeh, trávenie, uvoľňuje svaly a celé telo. Masážou sa upravuje krvný tlak, nespavosť, telo získa viac životnej energie. Zaistí sa celkový pocit telesnej a duševnej pohody.

Štvorručná ajurvédska masáž a tantrická harmonizácia a masáž čakier pre ženy.

Doprajte si zážitok dokonalej harmónie viacručnej masáže a ztraťte sa v množstve nádherných dotykov na celom tele. Pocítite tak vnemy, ktoré žiadna dvojručná masáž vyvolať nedokáže. Unikátne umenie dotyku – štvorručná masáž – vychádza z ajurvédskej tradície a ako jediná poskytne telu kompletnú starostlivosť. Budete si pripadať ako v nebeskom raji. Dotyky toľkých rúk Vám umožnia sa hlboko ponoriť do meditácie a zprostredkujú Vám jedinečný a neopakovateľný zážitok. Žiadne miesto na vašom tele nezostane opomenuté.

Štvorručná tantrická harmonizácia a masáž čakier je nádherne uvoľňujúca a energizujúca procedúra. Ponúkame ju v kombinácii masérka – masér, kedy pocítite prelínanie ženskej a mužskej energie na vašom tele. Postupne dochádza k otváraniu jednotlivých energetických centier tela,ktoré sa nazývajú čakrami. Uvoľnujú sa staré emocionálne traumy a bloky a energia môže opäť prúdiť celým telom bez obmedzení. Sexuálna energia je postupne transformovaná: namiesto explozívneho energetického vybitia,kedy bola rýchlo a bezúčelne premrhaná,sa začnú využívať jej hlboko harmonizujúce,uvoľňujúce a liečivé účinky. Sexuálna energia sublimuje a je premenená do ešte ušľachtilejších foriem energie. Terapia je určená pre ženy.   

 

Účinky pravidelnej ajurvédskej masáže v skratke:

        

                  * harmónia tela a duše

                    * regenerácia a uvoľnenie kĺbov a svalov

                    * omladenie pleti a zjemnenie vrások na tvári

                    * detoxikačný,lymfodrenážny a anticelulitídny efekt 

                    * odstránenie únavy a posilnenie imunity