Lymfodrenáž a anticelulitídny program

 

Anticelulitídny lymfodrenážny program kombinuje diagnostiku a terapiu najmodernejším medicínskym biofyzikálnym prístrojom BICOM a manuálnu lymfodrenážnu masáž. Obsahuje:

1, biorezonančnú diagnostiku lymfatického systému,potravinovej intolerancie a prítomnosti cudzorodých toxických látok v tele

2, manuálnu lymfodrenážnu a anticelulitídnu masáž

3, biorezonančnú anticelulitídnu terapiu zameranú na vyplavenie cudzorodých látok z tela a aktiváciu lymfatického systému

Anticelulitídna masáž

Anticelulitídna masáž je zameraná špeciálne na časti tela, ktoré celulitída najviac postihuje - zadná časť nôh, stehná, bruško. Dopomáha odtoku lymfy a tiež kyslých produktov metabolizmu uložených v podkoží a spôsobujúcich celulitídu. Pri anticelulitídnej masáži sa využívajú antifibrotické hmaty, ktoré rozrušujú štruktúru tukových buniek.

Anticelulitídna a zoštíhľujúca biorezonančná procedúra prístrojom BICOM

Celulitída vzniká nedostatočnou činnosťou lymfatického obehu, zanesením organizmu toxickými metabolitmi a narušením metabolizmu tukov. Kým u mužov je pomerne raritná, ženy postihuje v rôznych formách takmer v 90% populácie. Jej podstatou je ukladanie toxických splodín metabolizmu v podkožnom tkanive.Preto prvoradou úlohou je odplaviť škodlivé látky z podkožia.

Narušenie metabolizmu tukov je často spôsobené potravinovou intoleranciou,kedy niektoré potraviny poškodzujú látkovú výmenu tukov,čoho dôsledkom je priberanie aj pri nízkom kalorickom príjme. Taktiež prítomnosť toxínov v tele spomaľuje a blokuje metabolizmus.

Pomocou biorezonančného prístroja BICOM najprv diagnostikujeme stav lymfatického systému, potravinovú intoleranciu  a toxíny prítomné v tele a následne biorezonančnou procedúrou dosiahneme aktiváciu lymfy,odstránenie potravinovej intolerancie a vylúčenie toxínov z tela. Deje sa to súbežne s lymfodrenážnou masážou,čo maximalizuje efekt. Výsledkom je plnohodnotne pracujúci lymfatický systém,prečistený organizmus,vyhladená koža a rýchly metabolizmus bez problémov spaľujúci kalórie.

 

Exkluzívna vanilkovo-kokosová lymfodrenážna masáž celého tela.

Preneste sa mysľou na slnkom zaliate pláže a na chvíľu zažite rajský pocit. Podmanivá kokosová vôňa a jemne sladkastá vôňa vanilky potešia vášho ducha. O výživu a regeneráciu pokožky sa postarajú proteíny, minerály a vitamíny z kokosového orecha, zatiaľ čo extrakt z vanilky bude pomáhať telu zbaviť sa toxínov a tak spomalí starnutie buniek. 

Doprajte si zážitok kombinácie nádherných vôní a masáže. Detoxikujte,vyhlaďte vrásky,posilnite imunitu a vyplavte z tela škodliviny tým najpríjemnejším spôsobom.Celotelová lymfomasáž s panenským BIO kokosovým olejom s extraktom pravej madagaskarskej Bourbon vanilky.

Kokosový olej sa bezo zvyšku vstrebáva hlboko do pokožky,krásne ju zvláčňuje a zanecháva pružnú a hladkú. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov a tak napomáha proti predčasnému starnutiu pleti a vráskam. Je schopný narušiť lipidovú membránu vírusov,baktérií a kvasiniek a tak pôsobí ako prírodné antibiotikum. Nezanecháva mastný film a krásne vonia.Vanilka navyše spôsobuje rozšírenie ciev a tak podporuje prekrvenie.Jej vôňa je zároveň veľmi účinnou zbraňou na dobrú náladu.

Lymfodrenážna masáž je oveľa jemnejšia ako klasická masáž, pretože nemasíruje svaly, ale masíruje  podkožie a pomáha správnemu toku a odvádzaniu lymfy. Lymfa je bezfarebná tekutina, ktorá nepretržite obmýva bunky a zbavuje ich toxických látok. Lymfa prúdi v lymfatických cievach a filtrujú ju lymfatické uzliny. Uzliny majú aj imunitnú úlohu, lebo zbavujú lymfu mikroorganizmov. Pomocou masáže sa zrýchli vyplavovanie toxických látok z tela,hlavne z podkožného tukového tkaniva,čo následne umožní oveľa jednoduchšie sa zbaviť nadbytočných kilogramov a celulitídy.

Z kozmetického hľadiska je využívaná ako prevencia proti vzniku celulitídy, vrások na krku, tvári a v dekolte. Podporuje detoxikačné a imunitné schopnosti organizmu. Pomáha odstraňovať povrchové vrstvy kože, pomáha znižovať bolesť svalov, zlepšuje prekrvenie tkanív a svalov a podporuje správnu činnosť hlboko uložených orgánov.